Waterjet Rzeszów

Znaki firmowe, ozdobne, litery, cyfry

Znaki firmowe, ozdobne, litery, cyfry

Cięcie wodą posiada wiele zalet jedną z nich jest wycinanie małych detali oraz oznaczeń z każdego rodzaju materiału. Kamienne, metalowe czy z pleksi medaliony, znaki czy loga firmowe to idealny sposób na oznakowanie domu lub biura, które można wykonać w różnych stylach i kolorach, w zależności od obszaru, w którym ma być zainstalowany. W pokoju, w holu wejściowym na ścianie czy na elewacji są trwałym i eleganckim pomysłem uwidocznienia firmy lub ozdobienia budynku.

Wycinanie ze stali nierdzewnej, aluminium, pleksi, styroduru a nawet kamienia naturalnego stanowią wspaniały element ozdobny oraz trwały i odporny na warunki atmosferyczne.

Dodatkowym atutem cięcia wodą jest fakt że możemy wyciąć litery w grubości 15 cm w każdym materiale niezależnie od twardości i rodzaju.

Wycinanie elementów, liter na wylot materiału.

Dodatkową zaletą jest możliwości wycinanie w większych taflach płyt. Elementy wycinane mogą stanowić doskonały sposób podświetlenia liter od tyłu tak aby światło przechodziło przez wycięte litery tworząc dodatkowy element ozdobny tzw. Grę światłem.

Również liternictwo oraz detale, które nachodzą na siebie. Wycięcie dwóch elementów o takiej samej wielkości, które wchodzą w siebie tworzą efekty o kolorystyce kontrastowej wówczas możemy uzyskać jednolita przestrzeń a wizualnie o różnych kolorach. Dodatkową zaleta jest fakt, iż są to elementy praktyczne bez zagłębień w których zanieczyszczenia nie maja jak nie zatrzymywać a woda opadowa z łatwością wypłukać kurz.