Waterjet Rzeszów

Rozety i medaliony – doskonały pomysł na podłogową (i nie tylko) dekorację

Rozety i medaliony – doskonały pomysł na podłogową (i nie tylko) dekorację

rozeta podłogowa kamienna

Rozety i medaliony to wzory znane sztuce już od stuleci. Dawniej wyróżniały się one charakterystycznym, kołowym kształtem i częstym nawiązaniem do motywu róży. Dziś nie zawsze przedstawiają one wyłącznie kwiat. Coraz częściej odnoszą się one do wielu innych, dekoracyjnych inspiracji, co przedkłada się na ich niesamowitą różnorodność.

Dekoracja, która robi wrażenie

Z doświadczenia wiemy, że klasyczna rozeta podłogowa robi nawet i dziś niesamowite wrażenia na naszych klientach. Naszą specjalnością są zwłaszcza rozety kamienne, które – przeznaczone do przestrzeni łazienkowych – wyróżniają się dużą odpornością na bezpośrednie oddziaływanie wilgoci. Nasze rozety uzyskały tak ciekawe właściwości dzięki specyficznym odmianom gresu, który występuje również w postaci nienasiąkliwej.

Rozety podłogowe

Jak pracujemy?

Nasze dekoracje ścienne i podłogowe możemy tworzyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest tradycyjna mozaika, czyli obraz układany z wielu niewielkich kamyków. Alternatywą dla tej metody jest układanie wzoru z płytek. Nawiasem mówiąc, to właśnie w ten sposób wykonujemy większość rozet. Wykorzystujemy do tego celu płytki o zróżnicowanej kolorystyce, tworząc tym samym mniej lub bardziej zaawansowane projekty dekoracyjne.

Rozeta kamienna

Co możemy dla Państwa zrobić?

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każda rozeta z płytek to swoiste dzieło sztuki. Wymaga ono nie tylko odpowiedniego usytuowania, lecz przede wszystkim – doskonałego projektu. Rozety dostępne w naszej ofercie mogą być przygotowane w oparciu o już istniejące projekty, bądź też… zrealizowane całkowicie od nowa. Co więcej, realizujemy również gotowe projekty naszych klientów, całkowicie zdając się w ten sposób na ich kreatywność. Co ważne – jesteśmy otwarci na różne zmiany projektowe, które wprowadzamy po konsultacjach z klientem.

Rozety z kamienia naturalnego

Podsumowując, jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których rozety i inne dekoracje ścienno – podłogowe, nie mają żadnych tajemnic. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty chętnie odpowiemy na każde z nich. Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń 600 278 247