Waterjet Rzeszów

Ażurowe ekrany dekoracyjne

Ażurowe ekrany dekoracyjne

Wyciąć wodą można wszystko. Dzięki unikalnemu systemowi kopiowania wzorów wycinamy z dużą dokładnością każdy wzór, a także elementy o dużych formatach.
Takim właśnie sposobem powstały ekrany dekoracyjne, które są wykonane na każdy wymiar i stanowią niedrogie rozwiązanie dla ozdoby Twojego domu lub firmy. Spraw, by Twoja nieruchomość zyskała natychmiastowy urok dzięki dekoracyjnemu ekranowi, który zapewni ci prywatność oraz osłonę od słońca.

Ażurowe ekrany

Z czego można wykonać ekrany dekoracyjne?

ALUMINIUM

Wycinane wodą ekrany dekoracyjne wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Jeśli chcesz poznać gamę dekoracyjną, które będą trwać przez całe życie i będą dostępne — to wybór aluminium jest idealny na warunki atmosferyczne. Ekrany dekoracyjne mogą być wycinane w grubości 2 mm, przy czym większość produkowana jest z aluminium 3 mm.

Aluminium jest nie tylko lekkie, ale mocne i oferuje doskonałą odporność na korozję.

STAL RDZAWA

Wycinane ekrany są również dostępne w wersji rdzawej jako stal odporna na warunki atmosferyczne. Jest to świetny produkt do zastosowania w architekturze krajobrazu, gdy chcesz uzyskać rustykalny element tzw. rdzawą patynę.
Wyobraź sobie swoje ekrany prywatności, gdy pojawia się piękny kolor naturalnej zardzewiałej patyny.

stal rdzawa

Jestem w stanie wyciąć każdy wzór i element, jaki sobie tylko wymarzysz. Nowoczesny design, jak i rustykalne trendy. Spraw, aby Twoja przestrzeń nabrała nowego wyglądu.